Rozvoj dovedností

…od znalostí k praxi

Pro mě byla velmi důležitá poučka, „nikoho nezajímáte“. Uvědomit si to a začít od toho jako od zásadního východiska.

Helena Pokorná, Centrum pro rodinu, Vysočina

Na PR Akademii vysílám svou PR specialistku opakovaně. Když jsem zjistila, že se každý ročník zaměřuje na jiné dovednosti a nabízí skvělé lektory, neváhala jsem ani chvíli. V komunikaci chceme držet krok s ostatními značkami a firmami a navíc vzdělávání vnímám jako vklad do svých zaměstnanců. PR Akademii vnímám jako příležitost zíksat pro knihovnu nápady a know how, jak knihovnu smysluplně zviditelnit. Moje "PR" si navíc pochvaluje kontakty, které během Akademie získala, jak mezi ostatními účastníky, tak na přednášející experty. Má tak šanci konzultovat, získat oponenturu, inspirovat se.

Eva Měřínská, ředitelka knihovny v Táboře

Zpětná vazba

…vidět se očima druhých

Mocně na mě při mediatréninku zapůsobila Štěpánka svou strhující osobností. Byl to můj první výstup takhle před někým, od malička zápasím s trémou a strachem. Díky ní jsem si toho hodně uvědomila, jsem pozornější vůči mluvenému projevu a snažím se, abychom jako organizace byli srozumitelnější. Zpětná vazba od lektorů i ostatních účastníků je úplně skvělá příležitost zjistit, jak nás ostatní vidí.

Alena Hellerová, Diakonie Valašské Meziříčí

Strategické řízení

…odkud kam směřujeme

PR Akademie umožňuje ucelit si znalosti a dovednosti. Pomohla mi lépe upevnit argumentaci v rámci organizace a podpořit proces plánování.

Petra Melingerová, Dětské krizové centrum

Absolvováním kurzu jsem si doplnila informace v oblasti, získala mnoho tipů a kontaktů a hlavně si uvědomila, že kolegové řeší stejné problémy.

Ivana Stuchlová, Tandem