Je tomu už 14 let, co se pohybuji v neziskovém sektoru. Začalo to dobrovolnictvím a dodnes je pro mě neziskový sektor prioritou, i když jsem občas dělala a dělám i komerční zakázky. Při studiu na vysoké škole jsem začala dělat lektora a tvořit programy v oblasti prevence a životného prostředí, poté jsem dělala metodika a koordinátora projektů zaměřených na vzdělávání, kariérové poradenství a ochranu dětí. Nyní čtyři roky pracuji v PR a fundraisingu. Pořádám tiskové konference, akce pro veřejnost a spravuji sociální sítě. V současné době pracuji pro Latu – programy pro mládež a rodinu, Auto*mat a SCIO.

Profil na LinkedIn

Jenda Žáček je lektor a konzultant v oblasti strategické komunikace a strategie organizací na volné noze. Konzultuje projekty i komunikační strategie, facilituje, pomáhá se strategickým plánováním a rozvojem, spolupracuje s různými organizacemi, neziskem, drobnými podnikateli i politiky. Vedle médií, PR a marketingu se zabývá komunikačními a mediálními studii a k tématu publikuje.

Kromě toho jako Publishing Editor vede magazín Aspen.Review, který na začátku roku 2017 redesignoval. Dříve působil jako šéf komunikace a tiskový mluvčí skautů, později Ministerstva zemědělství, Strany zelených a Aspen Institute Central Europe.

Osobní stránka

Po 20 letech práce v IT na vývojářských, projektových a manažerských pozicích se rozhodl opustit vývoj software a pomáhat firmám i jednotlivcům s řízením projektů a jejich přípravou. Na základě mnohaleté zkušenosti s projektovým managementem hledá slabá místa v komunikaci mezi zákazníky a dodavateli. Pomáhá definovat cíle projektů a zpřesňovat jejich zadání, učí používat vhodné komunikační platformy a v případě potřeby zajišťuje krizové řízení.

Od r. 1998 pracuje na vydávání časopisu pro příznivce astronomiepomáhá na svět knížkám.

Osobní stránka

V průběhu PR Akademie budete mít možnost konzultovat komunikaci své neziskovky či příspěvkové organizace se všemi členy přípravného týmu, ale i s externími lektory a hosty. Jejich jména tu budou postupně přibývat:

Přihlásit na kurz